İŞYERİ TEMSİLCİLİKLERİMİZ

İŞYERİ İL AD SOYAD TELEFON İŞYERİ
Adana Serdar ÖZALKAN (505) 247 64 88 Adana Orman Bölge Müdürlüğü
Adana Özge CAN (505) 376 81 94 Pozantı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Amasya Emrah KAYGUSUZ (532) 744 19 88 Merzifon İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Ankara Turan ŞAHİN (505) 372 78 84 Orman Genel Müdürlüğü
Ankara Bülent KAYAR (531) 673 93 27 İç Anadolu Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü
Ankara Esma ALTUN (535) 464 81 45 Beypazarı Ormanİşletme Müdürlüğü
Ankara Rahmi ERGÜN (536) 550 02 75 İnşaat ve İkmal Dairesi Başkanlığı
Antalya Süleyman AKTÜRK (543) 817 42 77 Elmalı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Antalya Mehmet Ali Turan KOÇER (535) 876 07 48 Akdeniz Su Ürünleri Üretme ve Eğitim Enstitüsü Merkezi
Antalya Mehmet Emrullah  ARAFATOĞLU (542) 376 76 13 Akdeniz Su Ürünleri Üretme ve Eğitim Enstitüsü Merkezi
Antalya Korhan YALDIZ (533) 355 47 98 Muratpaşa İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Antalya Ömer KARA (537) 258 96 79 Konyaaltı İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Antalya Turgut KOPARAN (535) 882 75 45 Aksu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Antalya Tolga ERGÖL (553) 404 88 91 Kemer İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Antalya Necmettin KILIÇ (536) 725 15 69 Kumluca İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Antalya Mustafa NACAK (532) 630 69 49 Serik İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Antalya Mustafa ARAP (532) 405 61 74 Korkuteli Orman İşletme Müdürlüğü
Antalya Mustafa ÜNAL (554) 829 41 48 Taşağıl Orman İşletme Müdürlüğü
Antalya Soner  ÇETİNKAYA (544) 213 31 59 Akdeniz Su Ürünleri Üretme ve Eğitim Enstitüsü Merkezi
Antalya Murat  ŞİRİN (505) 577 69 91 Antalya İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü
Antalya Bilal AKDENİZ (505) 416 90 64 Batı Akdeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü
Antalya Zülfü KARATEPE (537) 587 99 86 DKMP 6.Şube Müdürlüğü
Antalya Halil  DURU (506) 734 47 80 Alanya Orman İşletme Müdürlüğü
Antalya Hikmet PEKTAŞ (535) 967 24 13 Manavgat Orman İşletme Müdürlüğü
Antalya Hakan EKİZ (532) 155 26 45 Gazipaşa Orman İşletme Müdürlüğü
Antalya Filiz AYDIN SARAÇ (551) 632 32 25 Kaş İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Antalya Ergin AKBURAK (539) 416 96 46 Antalya Gıda Kontrol LAboratuvar Müdürlüğü
Antalya Murat YEŞİLTAŞ (535) 832 37 59 Akdeniz Su Ürünleri Araştırma Üretme ve Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü
Antalya Zafer MAVİ (505) 653 74 77 Batı kdeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü
Artvin Kurtuluş ACAR (537) 963 08 00 Artvin Orman İşletme Müdürlüğü
Aydın Ufuk KOÇ (544) 479 68 16 Koçarlı ilçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Balıkesir Zeynep OKTAY (535) 282 23 58 Bandırma Orman İşletme Müdürlüğü
Balıkesir Sefer GÜNAYDIN (535) 628 61 37 Edremit Orman İşletme Müdürlüğü
Bergama Deniz GÜLSEREN (532) 544 84 55 Bergama İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Bergama Sadık ALBAYRAK (530) 607 36 00 Bergama Orman İşletme Müdürlüğü
Bitlis Mecit GÖKBULAK (530) 329 87 51 Ahlat İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Bolu Özgür OFLAZ (532) 482 86 15 Bolu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü
Bolu Kemal SEZGİN (532) 686 68 88 Aladağ Orman İşletme Müdürlüğü
Çanakkale Ayşe KÜÇÜKSÖYLEMEZ (553) 870 01 67 DKMP Çanakkale Şube Müdürlüğü
Çanakkale Pınar Ceyda  KOCABAŞ (543) 628 41 24 Yenice Orman İşletme Müdürlüğü
Çanakkale Selim AVKIRAN (536) 826 82 58 Çanakkale Orman İşletme Müdürlüğü
Çanakkale Tarık AKSU (506) 478 41 56 Biga İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Çanakkale Ramazan TEPE (544) 558 79 18 Bayramiç İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Çanakkale Oktay DOĞRAMACI (538) 858 03 40 Yenice İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Çanakkale Özgür BOZKURT (506) 611 80 95 Çanakkale Tarım ve Orman İl Müdürlüğü
Çanakkale Erman SARI (546) 717 28 05  Kalkım Orman İşletme Müdürlüğü
Çanakkale Burak KILÇARSLAN (545) 398 03 30 Çan Orman İşletme Müdürlüğü
Çanakkale Muammet Murat  DEVELİ (505) 369 55 70 Ezine İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Çanakkale Uğur TUNÇ (536) 765 42 21 Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü
Diyarbakır Hanifi DENİZ (532) 545 65 96 Diyarbakır Orman İşletme Müdürlüğü
Edirne Ahmet KARA (505) 238 80 13 Edirne Doğa Koruma Milli Parklar Şube Müdürlüğü
Isparta Sinan YILDIRIM (537) 638 23 76 Şarkikaraağaç İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü 
Isparta İskender OKUTKAN (535) 811 47 04 Şarkikaraağaç İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü (İlçe Temsilcisi)
İstanbul Murat ALTUNAL (505) 501 52 92 İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü
Kayseri Yavuz BİLGEÇTEPE (536) 256 24 25 Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü
Kocaeli Banu TEMİZ (541) 637 25 66 DKMP Kocaeli Şube Müdürlüğü
Kütahya Hüseyin YAKAR (507) 918 73 42 Simav Orman İşletme Müdürlüğü
Malatya Ali Ekber TUNÇDEMİR (546) 665 44 05 Battalgazi İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Manisa Uğur ULAŞOĞLU (542) 657 76 60  Aydın DKMP Şube Müdürlüğü
Manisa Rifat AYGÜL (545) 293 00 17 Soma Orman İşletme Müdürlüğü
Manisa Uğur DEMİRCAN (551) 421 13 43 Salihli Orman İşletme Müdürlüğü
Mersin Hasan ÇELEN (505) 442 80 60 Alata Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü
Mersin Yusuf AKYÜZ (532) 557 11 94 Mersin orman Fidanlık Müdürlüğü
Mersin Veysel GÜMÜŞ (507) 343 82 20 Tarsus İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Mersin Hilmi AKYÜZ (507) 948 57 35 Anamur Orman işletme Müdürlüğü
Muğla Mehmet Cemil DURAN (542) 505 42 93 Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü
Ordu Çağlayan GÖDEK (544) 428 49 45 Ünye İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Sakarya Figen SOLAK (535) 653 83 42 Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü
Samsun Özcan ASAN (506) 407 26 50 Samsun Orman İşletme Müdürlüğü
Samsun Onur CANİK (546) 294 55 33 Bafra İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Siirt Abdülmecit KAYA (544) 684 56 13 Siirt Orman İşletme Müdürlüğü
Tekirdağ Dinçer EKER (532) 369 57 26 Hayrabolu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Tokat Haydar ALTINSOY (544) 203 36 69 Zile İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü
Tokat Yücel YILDIZ (537) 586 45 23 Toklat İl Tarım ve Orman Müdürlüğü
Trabzon Ahmet İlyas YENİ (532) 330 92 15 DKMP Trabzon Şube Müdürlüğü
Uşak İsmail Tayfun TAŞ (534) 347 36 77 Uşak İl Tarım ve Orman Müdürlüğü
Van Suat KELEŞ (533) 234 44 20 Van Orman İşletme Müdürlüğü
Yalova Ahmet ŞİŞECİOĞLU (507) 838 25 25 Yalova Orman İşletme Müdürlüğü



Bu haberi paylaşın...