Tarım Orman-İş Sendikası Adana'da

Birleşik Kamu İş Konfederasyonuna EĞİTİM İŞ Kolunda ve yeni kurulan Tarım ORMAN İŞ Kolunda katılımlar gerçekleşmiştir. Bugün Eğitim İş Sendikası binasında basın mensuplarına ve katılımcılara düzenlemiş olan bir kahvaltı ile bir tanıtım gerçekleştirildi.
Tanıtım esnasında bir konuşma yapan Eğitim İş Adana Şube Başkanı İsa KAYADAN; "Yaşadığımız süreç noktasında Birleşik Kamu İş Konfederasyonuna ve bileşenlerine kesinlikle ihtiyaç olduğu net bir şekilde anlaşılmıştır.

Gerek Konfederasyonumuz Birleşik Kamu İş gerekse Eğitim İş Emekçileri ekonomik, özlük, akademik hak mücadelelerini verirken bir yandan da demokratik, çağdaş, laik hukuk devleti mücadelesini de beraberinde vermektedir. Bu anlamda Sendikamıza yeni katılan üyelerimize, Konfederasyonumuza yeni katılan Tarım ORMAN İŞ SENDİKASI'na bundan sonra ki süreçte yan yana olacağımızdan dolayı teşekkür ediyor, bu katılımdan mutluluk ve gurur duyuyoruz." dedi. KAYADAN ayrıca sendika adına:

Dünyanın en güzel Emekçi Annelerinin Anneler Günü'nü kutladığını kaydetti.

Birleşik Kamu İş Genel Başkanı Hasan KÜTÜK ve Birleşik Kamu İş Genel Merkez Örgütlenme Sekreteri Fuat SOYLU'nunda katılmış olduğu kahvaltıda Hasan KÜTÜK de bu katılımlardan dolayı gurur ve mutluluk duyduğunu ifade etti. Bu genişlemenin önümüzdeki dönemlerde de hızla devam edeceğini kaydetti.


Tarım ORMAN İŞ SENDİKASI Genel Merkez Sekreteri Hüseyin KOZAN yönetim kurulunu ve yeni katılan üyeleri tanıttı.

 

Pazar, 16 Mayıs 2010 12:37Bu haberi paylaşın...